Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

E RËNDË/ Aksident te ‘Uzina Dinamo’ në Tiranë, kamioni përplas burrin me biçikletë, dërgohet me urgjencë drejt spitalit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

475a9fe6e72e979e9072e7a6e537c3c9

Një  aksident ka ndodhur ditën e sotme në  Tiranë  në zonën e quajtur “Uzina Dinamo” në Tiranë, raporton newsbomb.

Mësohet se një burrë  rreth 30 vjeç, i cili ishte duke lëvizur me biçikletë është përplasur nga një kamion.

Personat në  vendngjarje kanë  thënë  se personi ne biçikletë po mundohej të  kalonte midis një  kamioni, që ishte në  lëvizje dhe një  makine të parkuar, por është përplasur nga kamioni, raporton newsbomb.

Personi në  fjalë  është  dërguar me urgjencë në  spital, por nuk dihet ende gjendja e tij shëndetësore.

Policia ndodhet në  vengjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

Ndërkohë nuk ka ende një reagim zyrtar nga policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img