Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

E RËNDË/ 60 vjeçari vetëvritet me armë zjarri në zonën e “Astirit” në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngajrje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e “Astirit” në Tiranë, ku një 60 vjeçar dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu.

Mësohet se viktima është F.I, ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

“Rreth orës 21:00, në Astir, në banesën e tij dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu çifte shtetasi F. I., rreth 60 vjeç, banues në Astir Tiranë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img