Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
4.1kmh
20 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E rëndë/ 44 vjeçari e lyen me benzinë dhe i vendos flakën në mes të rrugës ish gruas së tij

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Francë ku një grua është vrarë dhe më pas djegur në mes të rrugës nga ish-bashkëshorti i saj.

Sipas raportimit të policisë,  gruaja 31-vjeçare u ndoq në mes të rrugës nga burri i saj 44-vjeçar i cili e qëlloi atë në këmbë para se ta lyente me benzinë dhe t’i vendoste flakën.

Ata prej kohësh ishin të divorcuar dhe tre fëmijët e tyre, të moshës 3, 7 dhe 11 jetonin me nënën.

Nga informacionet e bëra publike nga mediat e huaja burri u arrestua nga policia gjysëm ore pas vrasjes dhe gjatë kontrollit ju gjet një rrip i mbushur me municione luftarake.

Mbi 44-vjeçarin rëndon akuza për vrasje dhe pritet që të dalë para Gjykatës.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img