E RËNDË/ 4 të mitur përdhunojnë në park 21 vjeçaren

Publikuar tek: bota, më 20:06 02-12-2020 E RËNDË/ 4 të mitur përdhunojnë në park 21 vjeçaren Ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Angli, ku një grup të miturish kanë përdhunuar në grup një 21 vjeçare.

Ngjarja ndodhi në parkun “High Hazels” në Sheffield, ndërkohë që policia ka arrestuar 4 djemtë e përfshirë në ngjarje: një 13-vjeçar, një 14-vjeçar, një 15-vjeçar dhe një 16-vjeçar.

Banorët e zonës janë alarmuar pas ngjarjes, ndërsa është dashur ndërhyrja e polciisë që ka shtuar patrullimin për t’i qetësuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lidhnin katin e dytë me të tretë, SHITEN për çmimin e pabesueshëm shkallët e Kullës Eiffel
Theu këmbën duke luajtur me qenin, shikoni çfarë detyrohet të mbajë në këmbë Joe Biden (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011133909225464
array(1) { ["section"]=> string(57) "e-rende-4-te-mitur-perdhunojne-ne-park-21-vjecaren-229952" }