Hapësire reklamuese

Bota

E RËNDË/ 31-vjeçarja lind foshnjën gjatë festës në tualet, më pas e hedh në koshin e plehrave që të vazhdojë mbrëmjen

Shkruar nga Newsbomb

Një grua 31-vjeçare shtatzënë, nënë e 2 femijëvë të tjerë, me emrin Yulia nga Rusia ishte në një festë në shtëpinë e një shoqeje kur i filluan dhimbjet e lindjes. Gruaja më  pas shkoi në tualet dhe lindi djalin e saj.

Pas kësaj sipas the Daily Mail gruaja 31-vjeçare e mori djalin e sapolindur dhe sipas autoriteteve vendase e hodhi në koshin e plehrave jashtë shtepisë ku po organizohej festa. Pas kësaj 31-vjeçarja vazhdoi festën.

Ndërsa ditën e sotme një qytetare vendase dëgjoi beben që qante dhe e dërgoi mënjëherë në spital. Djaloshi kishte hipotermi (tension i ulët) por është tashmë jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkaq, Yulia u arrestua dhe akuzohet për tentativë vrasjeje. Sipas dëshmisë që dha në polici 31-vjeçarja është shprehur se ka qenë në gjendje shumë të dehur dhe nuk e dinte se çfarë bënte.

53556607_803146630045860_3479816742698483712_n.png

53649932_353140581958885_4720833781802467328_n.png

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese