Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

E RËNDË/ 28-vjeçari godet me thikë në fyt prindërit, babai ndërron jetë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Milano të Italisë, ku një 28-vjeçar ka goditur me thikë dy prindërit e tij.

Sipas mediave vendase mësohet se nëna 63-vjeçare ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërsa babai 83 vjeç i cili u godit me thikë në fyt fatkeqësisht ndërroi jetë ditën e djeshme.

Dyshohet se djali 28-vjeç vuante nga probleme të shëndetit mendor, ndërkohë që i riu është arrestuar nga karabinierët dhe ndodhet në burgun e San Vittore duke pritur vendimin e Gjykatës.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img