Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

E rëndë/ 2-vjeçarja humb jetën pasi preku karikuesin e telefonit, e godet rryma elektrike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një vajzë 2-vjeçare ka humbur jetën pasi preku karikusin e telefonit që i dha një goditje elektrike vdekjeprurëse.

Sara Alves de Albuquerque nga komuna Erere, Brazil humbi jetën pasi vendosi duart mbi pajisjen. Menjëherë vogëlushja u dërua me urgjencë në spital, por pavarësisht se mjekët bënë të pamundurën ajo nuk arriti të shpëtonte.

Vdekja e dy vjeçare vjen pas një ngjarje tjetër të rëndë, ku një adoleshente u vra pasi pësoi një goditje elektrike në banjë duke përdorur telefonin në karikim. Viktima, e identifikuar si Anna K dhe u gjet pasi një fqinj raportoi një rrjedhje uji në tavanin e tij.

Më pak nga hetimet e kryera nga policia 15-vjeçarja rezultoi të kihte vdekur nga një goditje elektrike.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img