Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E RËNDË/ 17-vjeçarja i jep fund jetës duke u vetëhelmuar në Vaun e Dejës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8014c87c314b3a9aac7c476b4eaaa70d

Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin e Vaut të Dejës.  

Një 17-vje֛çare i ka dhënë fund jetën duke konsumuar një sasi fotoksine.

Sipas informacioneve paraprake, shtetësja me iniciale M.GJ., ka konsumuar lëndën toksike në orët e pasdrekës dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Ndërhyrja e shpejtë e familjarëve nuk e ka ndalur ngjarjen tragjike.

Trupi i saj ndodhet në Morgun e Spitalit të Shkodrës, ndërsa Policia po heton mbi shkaqet që e çuan 17-vjeçaren drejt aktit tragjik.

Aktualisht janë duke u marrë në pyetje familjarët e viktimës për të mësuar edhe arsyen e këtij akti ekstrem.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img