Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

E RËNDË/ 12 vjeçarja vret të atin për t’u bërë e famshme

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një vajzë 12-vjeçare ka treguar të gjitha detajet nga vrasja e të atit, një krim i cili erdhi nga duart e saj në një tentativë për të marrë famë.

Sipas mediave të huaja bëhet me dije se 12-vjeçarja u ndihmua nga një shoqe për të vrarë të atin e saj, i cil iishte oficer policie në Santa Catarina në Brazil.

Vajzat e kryen vrasjen pasi donin të bëhëshin të famshne si Suzane Louise von Richthofen, një grua e cila në vitin 2002 kishte vrarë prindërit e saj të pasur.

Ato kanë pranuar se krimin e kryen duke besuar se do të bëheshin të famshme si Suzan Richtofen, për historinë e të cilës madje, ishin bërë dhe dy filma.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img