Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

E reja tenton të hidhet nga pallati te “Komuna e Parisit”, policia drejt vendngjarjes

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 26-vjeçare ka tentuar të hidhet nga banesa e saj në zonën e “Komunës së Parisit”, mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Policia ka mbërritur tashmë në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave. Paraprakisht dyshohet se 26-vjeçarja ka tentuar të vetëhidhej teksa ndodhej në gjendje të rënduar psikologjike.

Informacion paraprak nga Policia:

Më datë 21.04.2022, te Komuna e Parisit, në rrugën “Mihal Popi”, ka tentuar të vetëhidhet nga kati i dytë i banesës ku banon, shtetasja K. E., 26 vjeçe, e cila dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img