Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

E reja ia hedh të brendshmet Ledrit në mes të skenës, reperi bën reagimin e papritur (Foto)

Shkruar nga Newsbomb

Si në çdo koncert tjetër edhe në këtë prformancë të Ledrit kanë ndodhur të papritura. Disa pamje po qarkullojnë në rrjet teksa një e re i ka hedhur të brendshmet reperit në skenë.

Ai e ka marrë me super sportivitet këtë situatë qesharake duke i çuar të brendshmet tej Dj për të vazhduar performancën.

Kjo nuk është hera e parë që Ledri përballet me një situatë të tillë pasi edhe në një koncert para pak kohësh dikush ia hodhi reçipetat dhe artisti veproi njësoj duke i larguar nga skena.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese