Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

E quajti përgjegjës për vrasjet e 21 Janarit, Balla nxjerr videon kur gazetari Imer Mushkolaj përplaset me Sali Berishën

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti socialist Taulant Balla, ka shpërndarë në rrjetet sociale një video të përplasjes që ish-kryeministri Sali Berisha ka pasur dje me gazetarin shqiptar nga Kosova Imer Mushkolaj. Ai tah se Berisha ishte përgjegjës për vrasjet e 21 janarit.

“31 vite në politikë, e njëjta gjuhë terrori, fyese, denigruese. Shikoni reagimin e Sali Berishës ndaj gazetarit Imer Mushkolaj, pasi ai përmendi 21 Janarin dhe vrasjen e 4 protestuesëve në Bulevard në kohën kur ai ishte Kryeministër i Shqipërisë”, shkruan Balla dhe ndan videon e mëposhtme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img