Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E quajti “aksesor” dhe e shpërfilli në mes të studios, Alesia Bami ka dy fjalë për Albana Bejkon: Dështakët janë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e djeshme në “Expuls” moderatorja e njohur e sportit, Albana Bejko tha se nuk gjen cilësitë e një gazetareje sporti te prezantuesja Alesia Bami.

Sipas saj, Alesia është shumë e bukur, por bota e sportit nuk ka nevojë vetëm për “aksesor në studio”.

“Alesia është shumë e bukur, por në fushën e sportit nuk bën pjesë në gazetaret e sportit. Ajo çfarë synojmë ne të sjellim si frymë në Shqipëri është gazetare sporti dhe jo aksesor në fushën e sportit”, tha Bejko në “Expulss”.

Mesa duket kjo i ka shkuar në vesh Alesias, e cila nuk ka vonuar shumë dhe menjëherë ka reaguar ndaj kësaj deklarate të bërë nga kolegia e saj. Rrotull-rrotull pa përmendur emra Bami e quan Bejkon “dështake” e cila është gjithmonë gati për të gjykuar të tjerët , ndërsa ajo është gjithmonë në kërkim të mundësive për të ndihmuar.

“Njerëzit e suksesshëm janë gjithmonë në kërkim të mundësive për të ndihmuar të tjerët, ndërsa dështakët janë gjithmonë të gatshëm për të të gjykuar! Paqe!”, shkruan Alesia në postimin e saj në “Instagram”.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img