Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

E qeshura e tij e bëri të famshëm në të gjithë botën, humb jetën pas sëmundjes së tmerrshme aktori i njohur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur spanjoll, Juan Joya Borja ka humbur jetën në moshën 65-vjeçare pas një lufte të gjatë me sëmundjen.

Ai u bë mjaft i famshëm nga memet që qarkullonin në rrjet për videon e tij komike në të cilën shfaqej duke qeshur, e qeshur e cila e karakterizonte Juan kudo që shkonte.

Lajmin e trishtë për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur mjekët e spitalin Virgen del Rosio në Sevila, ku prej vitit të kaluar kishte qëndruar i shtruar. El Ritas ishte shtruar në spital vitin e kaluar dhe prej asaj kohe ai kishte qëndruar aty pasi gjendja e tij shëndetësore sa vinte dhe rëndohej.

Së fundmi atij i ishte prerë njëra këmbë me shpresën se ky veprim do të ndalonte sëmundjen që të përhapet edhe në pjesët e tjera, por për fat të keq nuk ia ka dalë.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img