Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

E qeshur dhe duke kërcyer, miqtë zbulojnë gjendjen e Fifit pas largimit nga “Big Brother VIP”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e djeshme këngëtarja Fifi u detyrua që të braktiste përfundimisht shtëpinë e “Big Brother Vip”.

Pas ngjarjeve  të fundit ajo vendosi që të kujdesej më tepër për shëndetin e saj, prandaj dhe vendosi që të linte shtëpinë.

Sapo doli nga shtëpia pritjen ja bënë personazhe të njohur që kanë qenë në shtëpi bashkë me të, ndër ta Arditi dhe Paloma.

Gjithashtu të pranishëm ishin dhe Klajdi Haruni, Argjira Spanca, shokët e ngushtë të Fifi.

Më pas Graciano ka ndarë disa video kur Fifi ka mbërritur në shtëpinë e tyre dhe këngëtarja duket mjaftë e qetë dhe e çliruar.

Gjendjen e saj shumë të mirë shëndetësore e ka zbuluar edhe Argjira në një InstaStory.

Screenshot 14 33
Screenshot 15 32
Screenshot 16 33
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img