Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

E pyesin se si t’i bëjnë të pasmet si ajo, Bebe Rexha publikon videon

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bebe Rexha është një emër që komentohet mjaft shpesh nga mediat rozë edhe për paraqitjet e saj jashtë skenës muzikore.

Këngëtarja ka pranuar pyetje të shumta nga fansat e saj të cilët e pyesin atë se si mund të formojnë të pasme të tilla.

Dhe ajo i është kthyer të gjithë pyetësve duke publikuar një video nga vitet e 2000-ta ku Bebe shihet duke bërë ‘squats’,

“Arkivi i 2001-tës, me pamje të gjetura nga Thom Kerrv (të gjithë vazhdojnë të më pyesin për sekretin tim se si i mbaj të pasmet e mia të mëdha. Shikojeni)”, ka shkruar ajo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img