Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
44 %
1kmh
40 %
Enj
13 °
Pre
11 °
Sht
10 °
Die
7 °
Hën
7 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

E pyesin për raportet me vjehrrën, përgjigjet Rudina Dembacaj: Është grua me fat që më ka nuse mua!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të ndjekura dhe më të pëlqyera. Ajo herë pas here bën bashkëbisedime virtuale me ndjekësit, ku nuk nguron që të kthejë përgjigje plot humor.

Së fundmi aktorja e humorit ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit, ku një prej tyre e ka pyetur në lidhje me raportet që  ajo ka me vjehhrrën, nënën e Markut.

Ajo nuk ka hezituar të përgjigjet duke thënë se vjehrra e saj është grua me fat, pasi ka nuse Rudinën, e cila shton se “i bën të lumtur djalin.”

“Vjehrra ime është e moshuar. Marku kujdeset shumë për të dhe për të atin, gjithashtu edhe unë, me gjërat që ju duhen. Unë djalin e vjerrës e bëj shumë të lumtur! Është grua me fat që më ka mua nuse”, shkruan ajo.

Më shumë


spot_img

spot_img