Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
spot_img

E pushtuar nga “xhelozia”, 40-vjeçarja ja pret me gërshërë të dashurit organin gjenital teksa ishte në gjumë dhe më pas ja hedh në tualet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje aspak e zakonshme ka tronditur Tajvanin. Një grua e “çmendur” nga xhelozia I ka prerë organin gjenital të dashurit të saj dhe më pas ja ka hedhur në tualet.

E gjitha ka ndodhur gjatë momentit kur ai ndodhej në gjumë dhe vetëm pasi ishte zgjuar nga dhimbjet kishte kuptuar se i mungonte organi gjenital.

52-vjeçari ishte futur në gjumë të thellë, pasi kishte ngrënë sasi të madhe të mishit të pulës dhe kishte pirë verë në shtëpinë e tij në Changhua të Tajvanit.

Babai I tre fëmijëve në momentin kur u zgjua pa se ishte mbuluar në gjak dhe 20 për qind e organit gjenital i ishte prerë.

Gruaja 40-vjeçare ia kishte prerë organin me një palë gërshërë dhe mos mjaftonte me kaq ajo ia kishte hedhur në tualet me qëllim që mjekët të mos mund t’ja ngjisnin përsëri copëzën e këputur.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img