Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022
spot_img

E punësuar në MEPJ, jep DORËHQJEN motra e Nuredin Dumanit: Jam në RREZIK për jetën!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Xhuljana Dumani, motra e Nuredin Dumanit ka dhënë dorëhqjen papritur ditën e sotme.  Ajo ishte e punësuar në Ministrinë e Punëve të Jashtme.

Në letrën e dorëheqjes ajo ka thënë se po i rrezikohet jeta me ekspozimin e vendit të saj të punës dhe fotove.

albsig

spring

Lajmi vjen pak orë pasi, Ministria e Jashtme reagoi me një sqarim pas raportimeve se motra e Dumanit, ishte punësuar në këtë dikaster dhe ishte pajisur me certifikatë sigurie.

E reja ishte përzgjedhur për të kryer praktikën 3-mujore në MEPJ si studente ekselente, emri i së cilës ka qenë pjesë e listës që kanë aplikuar për këtë program, sjellë në MEPJ nga Ministria e Arsimit.

Xhuljana Dumani: “Jap dorëheqjen e parevokueshme dhe të mejëhershme”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img