Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

E premtja mbetet brenda parashikimit, mot i kthjellët dhe me diell

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9ebdbd70b6961e0842ed31e8bb463440

Ashtu sikundër ishte parashikuar edhe për ditën e premte, vendi do të jenë në ndikim të njëjtë të kushteve meteorologjike.

Moti, do të nisë me vranësira e prej mesditës më tepër kthjellime. Mjegulla e dendur, do të bëhet prezente në lugina veçanërisht në orët e para të mëngjesit.

Era, do të fryjë nga juglindja e lehtë e mesatare në bregdet, duke sjellë valëzim në dete të forcës 2-3, raporton Shërbimi Meterologjik Ushtarak.

Temperaturat parashikohen në:

– zonat malore 2°C deri në 14°C;

– zonat e ulëta 3°C deri në 20°C;

– zonat bregdetare 6°C deri në 20°C.

Më shumë

spot_img
spot_img