Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E pranoi më në fund? Morena Taraku habit ndjekësit: Jam e dashuruar, do martohem së shpejti…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Morena Taraku është një nga vajzat më të përfolura në showbizin shqiptar, sa i përket jetës së saj private. Ndjekësit janë “sy dhe veshë” nga këngëtarja mos ndoshta ndonjë ditë ajo zbulon partnerin e saj.

Por, kjo gjë ska për të ndodhur, ndoshta deri në momentin që Morena të jetë e sigurt dhe këtë gjë e vërtetoi më së miri përmes një postimi së fundmi.

Ajo ju ka punuar një rreng ndjekësve të saj, ku fillimisht ka treguar se shumë shpejt do të martohet dhe është e lumtur me marrëdhënien e saj.

Më pas, Morena zbulon se kjo nuk është e vërtetë, sepse është një postim që e ka marrë nga dikush tjetër për të bërë një lojë me fansat, që sipas saj fusin hundët kudo.

“Më në fund vendosa të flasë për këtë çështje… Së pari, nuk po e fsheh marrëdhënien time, thjesht mendoj se nuk është puna e askujt. Së dyti, po ne do të martohemi së shpejti. Edhe pse mund të dukem e nxituar, mezi po pres që ta kalojë pjesën tjetër të jetës me të dashurin tim. Së fundi, e vodha këtë postim nga dikush, sepse e di që të gjithë ju  që fusni hundët kudo do e lexoni. Me pak fjalë, pini më shumë ujë dhe jini në paqe. Më e rëndësishmja shikoni punën tuaj. Morena”, shkruan ajo.

Screenshot 19 5

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img