Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

E pështyu në fytyrë gruaja në spital? Kryebashkiakja e Gjirokastrës përgënjeshtron lajmin dhe publikon faktet (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gëzuar 8 Marsin të gjitha nënave dhe motrave dhe një falenderim i veçantë për zonjat në spitalin e Gjirokastrës, të cilat ma mbushën zemrën me dashuri.

Zamira Rami”,shkruan kryebashkiakja.

E kontaktuar nga newsbomb.al, Rami tha se  është një gënjeshtër e madhe e Piro Nases, drejtuesit të këtij portali.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img