E përplasi treni kur doli për pazar, vdes tragjikisht gazetarja e BBC

Publikuar tek: bota, më 13:20 02-05-2019 E përplasi treni kur doli për pazar, vdes tragjikisht gazetarja e BBC

Një prezantuese e radios së BBC ka humbur jetën tragjikisht pasi e ka shtypur treni.

Lajmin e hidhur e ka dhënë familja e gazetares Kelly Jobanputra, 39 vjeç nga swindon, Wiltshire. Familja ka treguar se ajo u largua nga shtëpia për të bërë disa pazare në dyqan, por nuk u kthye më.

Sipas policisë, ajo është shtypur nga treni mes Swindon dhe Didcot Parkway.

Familja, në një prononcim për mediat, e ka quajtur këtë lajm të kobshëm, pasi kjo është një tragjedi tjetër për ta sepse 15 vite më parë, ata kanë humbur djalin, vëllain e Kelly, Corrie Stooke.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Instruktori i arteve marciale për pak sa nuk mbyt nxënësin, rrjeti shpërthen në revoltë (VIDEO)
Zbulohet peshku gjigant, mund të vrasë një njeri me vetëm një kafshim »
Article Logic
Execution time: 0.01022481918335
array(1) { ["section"]=> string(75) "e-perplasi-treni-kur-doli-per-pazar-vdes-tragjikisht-gazetarja-e-bbc-162693" }