Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

E përplasi motori teksa po kalonte rrugën, ndërron jetë aktorja e njohur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja e serialit “Gone Girl”, Lisa Banes vdiq 10 ditë pasi u plagos nga një shofer i dehur në New York City.

Banes ka ndëruar jetë sot në moshën 65-vjeçare pasi u përplas nga një motor teksa po kalonte rrugën më 4 qershor, ndërsa shoferi nuk kishte ndaluar.

Ajo u bë e famshme me rolin e Marybeth Elliott, nënës së Amy në filmin me titull “Gone Girl” një trilerin psikologjik i David Fincher në vitin 2014. Gjithashtu u shfaq në filma si “Cocktail” dhe “A Cure for Wellness”.

Menaxheri i saj, David Williams, tha se Banes u godit, ndërsa po kalonte rrugën në Amsterdam Avenue për të vizituar Shkollën Juilliard.

Më shumë

spot_img
spot_img