Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

E përplasi makina, vdes këmbësori, në gjendje të rëndë shoferi (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndërron jetë një nga të plagosurit në aksidentin e ndodhur pak më parë në aksin Fushë-Krujë – Milot.

Bëhet fjalë për këmbësorin Murat Zani rreth të 70-tave.

Automjeti tip “Volkswagen Golf” ka përplasur këmbësorin që po kalonte rrugën në ato momente.

Raportohet se shoferi ka mbetur gjithashtu i plagosur pasi ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Të dy të plagosurit u nisën drejt spitalit të Traumës në Tiranë për mjekim të specializuar, ndërsa këmbësori nuk mundi t’i mbijetojë plagëve të marra.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img