Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.1kmh
40 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

E përmendi gjatë replikave, Spaho i kthehet Spiropalit: Hera e dytë që e zini në gojë Foltoren, e kuptoj frikën që po ju vjen

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti Edmond Spaho është “prekur” se ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, përmendi disa herë gjatë fjalës së saj “Foltoren”.

Ai tha se nuk duhet ta përmendin dhe se e di se ata kanë frikë nga Foltorja.

“Është hera e dytë që zini në gojë Foltoren, doni të sulmoni në thonjëza njëri tjetrin, edhe pse nuk ka asnjë arsye. E kuptoj frikën që ju vjen nga Foltorja, për fat të mirë shqiptarët e dinë këtë, prisni dhe do të kuptoni”, u shpreh Spaho.

Kujtojmë që Spaho është ndër deputetët që ka qenë që në fillim në krahë të ish kryeministrit Sali Berisha dhe “Foltores”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img