Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

E përfolur për format sexy dhe veshjet provokuese, “pendohet” Marina Fara, kërkon të falë mëkatet (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img