Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

E përdhunoi për orë të tëra, policia greke identifikon bullgarin që abuzoi me gruan shqiptare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sipas mediave greke mësohet se policia ka arritur në gjurmët e 35-vjeçarit, i cili përdhunoi pastruesen shqiptare në Greqi.

“Ne e kemi identifikuar autorin.  Këto janë ngjarje vërtet të trishtueshme. Fenomene të tilla në tërësi nuk kanë të bëjnë vetëm me policinë. Këto fenomente duhet të marrin fund”, tha zëdhënësi i policisë në një nga mediat greke.

Kujtojmë se gruaja 50-vjeçare me shtetësi shqiptare denoncoi tek autoritetet greke se teksa ishte duke pastruar një apartament në në rrugën Symmachidon, papritur një burrë e kapi dhe e futi me forcë në banesën e tij ku e përdhunoi për orë të tëra.

Menjeherë gruaja u dërgua në spital për të marrë ndihmën e parë, ndërsa autori i krimit arritit që të largohej.

Më shumë

spot_img
spot_img