Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

“E përdhunoi 7 orë”, ky është bullgari që abuzoi me pastruesen shqiptare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia greke ditën e djeshme arriti të arrestonte autorin e dyshuar për përdhunimin e një shtetase shqiptare në Greqi.

Mediat vendase bëjnë me dije se 35-vjeçari është një person me precedente penale të mëparshme, për dhunë brenda famijes.

Fotoja e tij po bën xhiron në të gjitha mediat, ndërkohë që prokuroria greke pritet të marrë masën e dënimit për 35-vjeçarin.

Kujtojmë se dy ditë më parë, në media bëri bujë rasti i 50-vjeçares shqiptare, e cila teksa ishte duke pastruar në një pallat në Greqi është kapur me forcë nga shtetasi bullgar, i cili e përdhunoi vazhdimisht për gati shtatë orë.

Ajo arriti të shpëtonte vetëm falë ndihmës së dhënë nga një fqinje aty pranë, e cila e kishte dëgjuar 50-vjeçaren teksa ishte duke bërtitur për ndihmë. 

Gjatë dëshmisë së dhënë për autoritetet greke dëshmitarja ka bërë me dije se shqiptaren e kishte gjetur në gjendje të rënduar fizike dhe psikologjike.

“E gjeta atë gjysmë të zhveshur me fytyrën e nxirë nga rrahjet dhe të shkatërruar psikologjikisht,” tha ajo.

Screenshot 20 14

Më shumë

spot_img
spot_img