Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

E PAZAKONTË, Presidenti Macron dhe kryeministri danez xhiro me biçikletë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ashtu siç jemi mësuar të shohim çdo ditë, kur bëhet fjalë për poltikanë në mendje na shkojnë makinat e tyre luksoze.

albsig

Por një ndodhi jo e zakonshme ka ndodhur në Danimarkë.

Presidenti i Francës Emmanuel Macron zhvilloi një vizitë në Danimarkë dhe bashkë me kryeministrin danez Lars Løkke Rasmussen, udhëtimi nëpër Kopenhagë është bërë me biçikleta.

Një shembull i mirë ky edhe për politikanët e vendit tonë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img