Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

E pazakontë, nxënësit e shkollës “detyrohen” të mbajnë parulla për kryetarin e bashkisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

E pazakontë dhe skandaloze kjo që ka ndodhur në shkollën e Xharrës në Bashkinë Konispol.

 

Nxënësit kanë pozuar me foto në duar ku falenderojnë kryetarin e bashkisë Xharrës Shuaip Beqiri, për faktin se ka rregulluar kaldajat. Siç shihet dhe në foto, të gjithë të vegjëlit falenderojnë kryebashkiakun që iu plotësoi një nevojë themelore dhe të domosdoshme në shkollë.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img