Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E pazakontë në qytetin shqiptar, ceremonia e varrimit bëhet në oborrin e shkollës në prani të nxënësve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e djeshme në një shkollë në qutetin e Ferizaj, në Kosovë.

Në fushën e futbollit të shkollës “Vezir Jashari” u mbajt një ceremoni mortore, për shkak se kjo shkollë gjendet pranë varrezave të qytetit.

Ceremonia ndodhi në prani të  nxënësve dhe u filmua nga drejtoresha e shkollës, e cila u kërkoi organeve kompetente që ky veprim të dënohej.

“Ky veprim duhet të dënohet nga organet kompetente, sepse oborri i shkollës duhet të përdoret vetëm nga nxënësit për të cilët edhe është i destinuar”, tha drejtoresha.


Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img