Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.6kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

E pazakontë në Klos, gomari kafshon një grua, 50-vjeçarja përfundon në spitalin e Traumës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Klos, ku një grua ka mbetur e lënduar dhe ka përfunduar në spitalin e Traumës.

Bëhet me dije se një grua rreth 50 vjeç është kafshuar nga një gomar dhe ka marrë plagë në fytyrë, qafë dhe krah.

Ajo është dërguar menjëherë me autoambulancë në spitalin e Burrelit, dhe më pas për një trajtim më të specializuar është dërguar drejt Tiranës.

Më shumë
spot_img
spot_img