Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
36 %
4.6kmh
0 %
Die
34 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

E pazakontë, modeli dëbohet nga Dubai se ishte shumë i pashëm dhe joshte gratë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e pazakontë ka nfodhur në Dubai, pasi modeli Omar Bprkan, është dëbuar nga Arabia Saudite sepse ishte i pashëm.

Omar së bashku me dy burra të tjerë janë dëbuar pasi janë shumë të pashëm dhe joshin gratë.

Por edhe pse është dëbuar, Omar vijon të joshte gratë me anë të postimve të tij në rrjetet sociale.

Më shumë

spot_img
spot_img