Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

E pazakontë, krokodili “shëtit” në autostradë, krijohen radhë të gjata, friksohen qytetarët (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Florida, SHBA ku një krokodil ka dalë në rrugë.

Në videon e mëposhtme shihet sesi krokodili i pashqetësuar ka dalë në mes të autostradës. Njerzit janë friksuar dhe habitur duke shkaktuar kështu edhe radhë të gjatë në rrugë.

Fatmirërisht nga kjo ngjarje nuk ka pasur persona të rrezikuar, autoritet kanë arritur të kthejnë në habitatin e tij krokodilin.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img