E pazakontë, ‘hajduti’ hap makinën dhe nuk do ta besoni çfarë ka vjedhur. Ja letra e tij

Publikuar tek: bota, më 09:01 01-11-2016 E pazakontë, ‘hajduti’ hap makinën dhe nuk do ta besoni çfarë ka vjedhur. Ja letra e tij

Një ngjarje aspak e zakontë është bërë hit në rrjetet sociale pas publikimit të letrës që një ‘hajdut’ i kishte lënë një drejtuesi pasi i kishte vjedhur diçka në makinë.

Bëhet fjalë pikërisht për një çokollatë Kit-Kat.

“E pashë këtë Kit-Kat në mbajtësen e gotës. E dua shumë këtë çokollatë dhe e provova derën nuk ishte e mbyllur. Nuk kam marrë asgjë tjetër përveç kësaj. Të kërkoj falje, isha i uritur”. Ka mjaftuar kaq që komentuesit të shpërthejnë tksa shkruajnë se edhe ata do të bënin të njëjtën gjë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deklarata e fortë e ‘Burimeve të Intiligjencës’, ja planet e Rusisë gjatë zgjedhjeve në SHBA
Tronditet sërish Italia, tjetër tërmet 4.8 ballë »
Article Logic
Execution time: 0.012464046478271
array(1) { ["section"]=> string(90) "e-pazakonte-hajduti-hap-makinen-dhe-nuk-do-ta-besoni-cfare-ka-vjedhur-ja-letra-e-tij-58030" }