Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Sht
33 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

E PAZAKONTË/ Gruaja heq të brendshmet në mes të supermarketit dhe i përdor si maskë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

101568c7e3a06faa2cc7dfff5e8cec03

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në një supermarket në Afrikën e Jugut.

Një grua e cila nuk e kishte maskën me vete, ka hequr të brendshmet në mes të supermarketit dhe i ka vendosur në fytyrë.

Gruaja u filmua në një supermarket në Pick n Pay në Afrikën e Jugut pasi një roje sigurie i kërkoi asaj të vinte një maskë fytyre, shkruajnë mediat e huaja.

Ajo pretendoi se nuk kishte një të tillë, por pasi roja e kërcënoi se do ta nxirrje nga supermarketi, ajo u përkul dhe nxori të brendshmet poshtë fustanit.

Blerës të tjerë shikojnë me habi ndërsa dikush bërtet: ‘Çfarë po ndodh?’ 

Më shumë

spot_img
spot_img