Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

E pazakontë, gruaja e zhveshur hipën në banak dhe thyen gjithçka që i del para (FOTO-VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Florida, kur një grua e komplet e zhveshur ka hyrë në një lokal dhe po shkatërronte gjithçka.

Tina Kindred, 53 vjeç, nudo po kryente veprime jashtë kontrollit. Ashtu e zhveshur ajo ka hipur lart banakut në një lokal dhe filluar të thyej të gjitha shishet e alkolit që kishte aty.

Sipas policisë, kjo ngjarje ka ndodhur në Outback Steakhouse, ndërsa më herët ajo kishte bërë të njëjtin incident edhe në Mojo Grill.

Policia pas disa minutave ka arritur ta arrestojë.

Kindred vlerësohet të ketë bërë mijëra dollarë dëm, megjithëse shuma e saktë nuk dihet.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9655177/Naked-Florida-woman-tasered-police-trashing-restaurant.html#v-5149662636552569080 https://www.dailymail.co.uk/news/article-9655177/Naked-Florida-woman-tasered-police-trashing-restaurant.html#v-5422657390468709538
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img