Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

E PAZAKONTË/ Fshehën KOKAINËN mes peshqëve, kapen shqiptarët

spot_img

Lajme të ngjashëm

38b298304d9270a3c13d0112e106b736

Mbi një ton kokainë ka kapur policia hollandeze, si dhe ka shkatërruar grupin me gjatë persona.

Personat e arrestuar ishin të moshës nga 28-48 vjeç, ku mes tyre ishin dhe disa shtetas shqiptarë.

Droga kishte mbërritur nga Ekuadori në Hollandë e fshehur mes një kontenieri me peshkë.

Aksionin e ka kryer policia e Roterdamit, e ndërsa sipas mediave të huaja, vlera e kokainës shkonte në mbi 20 milionë euro.

 

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img