Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

E pazakontë, deputetja merr biçikletën dhe niset për të lindur në spital

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Zelandën e Re, ku një deputete, Julie Anne Genter, ka ikur në spital me biçikletë për të sjellë në jetë fëmijën e saj.

“Vërtet nuk kisha në plan të lindja me biçikletë, por përfundoi duke ndodhur”, tha deputetja, Julie Anne Genter.

Zëdhënësja e Partisë së Gjelbër për transportin tha se kontraktimet e saj ishin të lehta dhe së bashku me bashkëshortin vendosën që të iknin në spital me biçikletë.

Në rrjetet e saj sociale ajo ka postuar edhe foto, ku shihet duke i dhënë biçikletës rrugës për në spital.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img