Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

E pazakontë, çahet rruga në mes të qytetit, “gëlltit” brenda dy makina (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Itali në rrugën Zenodossio në Romë, ku është çarë rruga dhe brendaj saj kanë përfunduar dy makina.

Ngjarja ka ndodhur në rruhën Zenodossio, ku u hap toka dhe brenda saj ranë dy makina, një makinë Mercedes SUV dhe një Smart.

Mediat italiane shkurajnë se ky fenomen është krijuar për shkak të dëmtimit të tupacioneve të ujrave që ndodhen në tokë.

Fatmirësisht nga ngjarja nuk pati të lënduar, por vetëm dëme materiale. Qytetarët e zonës kanë denoncuar problemin dhe kërkojnë zgjidhje.

Screenshot 29 1

Më shumë

spot_img
spot_img