Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

E PAZAKONTË! Bleu një ishull 8 milion dollarë, arrestohet për grabitje në një supermarket

spot_img

Lajme të ngjashëm

85b05021d59342e8036f415cc653d824

Një lajm i fundit i publikuar në BBC ka bërë xhiron e botës ku një burrë me emrin Andrew Lippi është arrestuar për vjedhje në një supermarket, disa ditë pasi kishte blerë një ishull me vlerën 8 milion dollar.

Sipas BBC, burri u arrestua ndersa u përpoq të fshinte në çantën e tij produkte me vlerën e 300 dollarëve.

Midis këtyre produkteve ishte një makineri kafesh 150 dollarë, produkte ushqimore dhe lampa LED me vler 55 dollarë.

Andreë Phillip u bë i famshëm nëpër mediat e botës pasi kishte blerë ishullin  ‘Tompshon’ në Miami.

Lajmi ka ngritur shumë reagime pasi nuk kuptohet se si një përson që blen një ishull me vlerën e 8 milion dollarë, ka nevojë për të vjedhur në një supermarket.

56697135_1418935124916088_3012220251568865280_n.png

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img