Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

E pazakontë, “banda” e vajzave përdhunojnë të riun për 3 ditë me rradhë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 23-vjeçar u gjet gjysmë i zhveshur dhe i traumatizuar në një fushë në periferi të qytetit të Pretorias në Afrikën e Jugut.

Pasi u mor në pyetje nga policia vendase u mësua se i riu ishte viktimë e një ngjarjeje të pazakontë.

Ai rrëfeu se ishte marrë peng nga një grup prej tre vajzash dhe për tre ditë me radhë ishte përdhunuar prej tyre.

“Më jepnin pije energjike dhe më pas më përdhunon vazhdimisht”, thuhet në dëshminë e tij, transmeton tch.

Policia afrikano-jugore thotë se deri më tani ka zbardhur se i riu ka qenë duke udhëtuar me të njëjtën taksi me abuzueset e tej deri në momentin kur njëra prej tyre i ka injektuar në trup një substancë që më pas i ka shkaktuar humbjen e ndjenjave.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img