Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

E parkuar para shtëpisë, shpërthen në flakë makina e policit në Shkodër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Makina e një efektivi policie në Shkodër ka shpërthyer në flakë në orët e para të mëngjesit të kësaj të shtune. Mësohet se mjeti ka qenë i parkuar para shtëpisë.

Referuar njoftimit zyrtar të bluve të Shkodrës, ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:00, në lagjen “Tre Heronjtë”.

“Më datë 14.05.2022, rreth orës 04:00, në lagjen “Tre Heronjtë”, Shkodër, është djegur pjesërisht mjeti tip “Mitsubishi” në pronësi të shtetasit S. K., 54 vjeç, me detyrë punonjës policie në Komisariatin e Policisë Shkodër. Automjeti ka qenë i parkuar përpara banesës së këtij shtetasi”, njofton Policia.

Vijojnë veprimet hetimore për përcaktimin e rënies së zjarrit dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img