E paralajmëroi pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare ‘martohet’ (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:20 25-05-2020 E paralajmëroi pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare ‘martohet’ (FOTO) Marsela dhe Ditmari

Këngëtarja Marsela Çibukaj pak ditë më parë njoftoi për një surprizë.

Surpriza ishte “martesa” e saj te “E Diela Shqiptare” ose më saktë një martesë e improvizuar.

Siç shihet dhe nga fotot Marsela është e veshur me fustan të bardhë  kurse partneri i saj Ditmari me kostum dhëndërrie.

“Joni Peci faleminderit për këtë kujtim të magjishëm që na dhurove”, kështu shkruante Marsela në postimin e saj ditë më parë.

Marsela dhe Vitmari qenë të fundit që sfiluan, sfilatën e Joni Peçit. Dyshja parakaloi nën tingujt e “La vita” të Shirley Bassey, interpretuar nga zërat e fuqishëm të Inva Mulës dhe Aurela Gaçes.

-785-0-5ecab0842c90b.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097157955169678
array(1) { ["section"]=> string(73) "e-paralajmeroi-pak-dite-me-pare-kengetarja-shqiptare-martohet-foto-207731" }