Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

E papritur/ Olta vendos të largohet nga shtëpia e Big Brother

Lajme të ngjashëm

Olta ka vendosur të heqë dorë nga gara e saj në Big Brother. Ky vendim ishte i papritur jo vetëm për publikun, por edhe për vetë banorët.

Ajo është shprehur se nuk mund të duronte më mungesën e djalit dhe se për këtë do të hiqte dorë nga kjo eksperiencë dhen nga çmimi i madh.

“Hyra këtu që të luaj, që të bëj historinë time, të krijojë kujtimet më të bukura të jetës sime dhe mendoj që ja dola. Amari është i imi, unë e di se sa e dua, se sa më mungon. Në këto momente jam e djegur nga malli për të. Është një nga vendimet më të vështira”, tha ajo.

Më shumë