Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

E PAPRITUR/ META hedh tjetër hap, gati të takohet me BASHËN dhe KRYEMADHIN (ARSYEJA)

spot_img

Lajme të ngjashëm

I pyetur nga mediat, këshilltari i presidentit Tedi Blushi paralajmëron se në ditët e ardhshme do të ndërmerren iniciativa të rëndësishme për sa i përket zgjidhjes së krizës politike dhe kushtetuese.

Kujtojmë që mëngjesin e sotëm, Meta u takua kokë më kokë me deputeten e opozitës parlamentare Rudina Hajdari, të cilët diskutuan për daljen e vendit nga ngërçi politik.

Më shumë
spot_img
spot_img