Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

E papritur, Kendall Jenner përshëndet shqiptarët

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

U bë virale dhe mori jehonë të madhe video ku ylli botëror Kim Kardashian përshëndeti në shqip, bashkë me grimierin e saj me origjinë shqiptare, Mario.

Por pas Kim, një tjetër pjestar nga familja e saj ka një përshëndetje për shqiptarët. Bëhet fjalë për motrën e saj Kendall Jenner, e cila është dhe ndër modelet kryesore të Victoria Secret.

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, Kendall i përshëndet shqiptarët, duke dhuruar dhe një puthje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img