Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 29 Maj, 2023

E PAPRITUR/ Jo vetëm ministrat, Edi RAMA ‘SHKARKON’ dhe Lulzim BASHËN (FOTO)

Lajme të ngjashëm


Më shumë