Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
5.1kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E papritur/ Edi Rama vendos Luljeta Bozon të parën në listën e Tiranës, ‘zbulohet’ ku do të renditet Najada Çomo dhe Ogerta Manastirliu

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

99e5f084abb032b955e285c91bd8d87b

Këto janë orët e fundit për dy partitë më të mëdha politike në vend, PS dhe PD. Nga selia blu ka pasur më shumë rrjedhje informacioni, ndërsa nga PS më pak.

Mirëpo gazetari Muhamed Veliu bëri me dije nga burime renda selisë rozë, se listën e Tiranës do ta udhëheqë inxhinierja Luljeta Bozo, ndërsa Najada Çomo do të jetë e dyta.

Ndërkaq, bëhet me dije se ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu do të renditet e pesta.  

Vijon…

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img